Poznaj autorów naszych treści o muzyce!


Janusz Szewczyk – muzyk w sile wieku, który od kilkudziesięciu lat jest związany z muzyką. Uwielbia każdy gatunek, ale szczególnie upodobał sobie jazz, bo kocha dźwięk saksofonu. Przez lata występował na wielu koncertach i festiwalach.

W Fundamentum odpowiada za treści ogólne treści dotyczące muzyki, a także publikacje o jej starszych gatunkach i odmianach. Uwielbia dzielić się wiedzą, dlatego chętnie przekazuje najciekawsze wiadomości swoim czytelnikom. Główny pomysłodawca projektu, który pragnie pobudzać innych do angażowania się w kulturę muzyczną.

Justyna Sawicka – młoda piosenkarka o pięknym głosie, która talent do śpiewania łączy z pasją do pisania. Na portalu tworzy treści związane nie tylko z wokalem, ale także muzyką rozrywkową i jej współczesnymi odmianami.

Na co dzień uczy w szkole muzycznej, a po godzinach sama ćwiczy, aby od czasu do czasu wystąpić na mniejszej scenie klubowej lub nieco większym koncercie.

Michał Krupa – najmłodszy członek grupy Fundamentum. Praktycznie nie rozstaje się z gitarą. Ma kilka modeli, na których codziennie tworzy własną muzykę. Słucha niemal wszystkich gatunków muzycznych, choć od dziecka najmocniej ciągnie go do rocka.

Marzy o karierze zagranicznej i każdego dnia robi wszystko, co w jego mocy, aby przybliżyć się do tego celu. Tutaj przekazuje innym swoje wskazówki oraz interesujące ciekawostki ze świata muzyki.